Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wreczenie nagród w Konkursie Plastycznym

Utworzono dnia 19.01.2023

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przyrowie zorganizowało uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień przyznanych w II Powiatowym Konkursie Plastycznym pn. „Bożonarodzeniowy Anioł z masy solnej”.

Uroczystość miała miejsce w dniu 13 stycznia 2023 roku. Ceremonii wręczania nagród dokonali: Sekretarz Urzędu Gminy w Przyrowie - Pani Dorota Wojciechowska, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przyrowie – Pan Dariusz Grabowski oraz Pani Danuta Tomza – pracownik Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie.

Miłą niespodzianką dla wybranych laureatów były nagrody ufundowane przez:

• Dyrektora Ślaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie Pana Marka Dziubka,

• Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przyrowie Pana Dariusza Grabowskiego.

Podczas wręczania nagród dyrektor gminnego centrum skierował słowa podziękowania do dzieci, młodzieży, rodziców oraz pedagogów, za udział w konkursie. Prace na konkurs zostały nadesłane z 7 gmin powiatu częstochowskiego tj: gminy Dąbrowa Zielona, gminy Kamienica Polska, gminy Mykanów, gminy Koniecpol, gminy Lelów, gminy Mstów, oraz gminy Przyrów.

Komisja oceniła 90 prac w pięciu kategoriach wiekowych. Wyłoniła najciekawsze prace, przyznała nagrody i wyróżnienia:

Nagrody w konkursie zostały sfinansowane ze środków Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przyrowie oraz współfinansowane ze środków:

• Starostwa Powiatowego w Częstochowie w Częstochowie,

• Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie.

Inicjatywa zorganizowania nowego wydarzenia w naszej gminie jakim był konkurs na Anioła Bożonarodzeniowego, spełniła oczekiwania mieszkańców a tym samym pozwoliła zachęcić do czerpania inspiracji z klimatu Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych edycji w następnych latach. Konkurs na stałe wpisał się w kalendarz zwydrzeń kulturalnych Gminy Przyrów.

Galeria zdjęć

Utworzono dnia 19.01.2023, 15:24

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 1

W poprzednim tygodniu: 112

W tym miesiącu: 391

W poprzednim miesiącu: 713

Wszystkich: 6678